Šioje svetainėje naudojami slapukai itin pagerina naudojimąsi svetaine.Sužinokite daugiau

Šioje žiniatinklio svetainėje dabar parinktos nuostatos, leidžiančios naudoti tam tikrų tipų slapukus. Šioje žiniatinklio svetainėje nenaudojame tikslinei arba pagal naršymą pritaikomai reklamai skirtų slapukų. Naudojame slapukus, sukurtus užtikrinti patogų naudojimąsi svetainės funkcijomis ir naršymą joje. Jeigu toliau naudojate slapukus, nekeisdami jų nuostatų, reiškia, kad sutinkate tai daryti. Slapukų nuostatas galite pakeisti bet kuriuo metu.

X

Dažnai užduodami klausimai

Kaip buvo nuspręsta sujungti Zimmer ir Biomet į vieną įmonę?

2014 m. balandžio mėn. „Zimmer“ ir „Biomet“ paskelbė, kad du iš labiausiai patikimų prekės ženklų pasaulyje, siūlančių gaminius sąnarių keitimo, kaulų atkūrimo ir dantų implantų srityse, bus sujungti į vieną

„Zimmer Biomet“ siūlo išsamiausią sprendimų rinkinį kaulų ir sąnarių ligų gydymui, pradedant ankstyva intervencija ir baigiant sudėtingomis chirurginėmis procedūromis.

Ką šis įmonių susijungimas reiškia pacientui?

„Zimmer“ ir „Biomet“ sujungė jėgas, kad galėtų pagerinti pacientų gyvenimo kokybę visame pasaulyje. Ar tai reiškia laipiojimą po kalnus, ar tiesiog vaikščiojimą nejuntant skausmo, kartu su sveikatos priežiūros specialistais galime suteikti geresnį gyvenimą milijonams žmonių.

Kol vyksta dviejų organizacijų integracija, reikiamą informaciją apie esamus „ Zimmer“ ar „Biomet“ gaminius ir paslaugas galite rasti atitinkamose internetinėse svetainėse.

Ką šis įmonių susijungimas reiškia gydytojui?

Susivienijusi „Zimmer Biomet“ siūlo išsamiausią sprendimų rinkinį kaulų ir sąnarių ligų gydymui, pradedant ankstyva intervencija ir baigiant sudėtingomis chirurginėmis procedūromis. Mūsų pagrindinis tikslas - padėti Jums ir Jūsų pacientams. Kol vyksta dviejų organizacijų integracija , visą informaciją apie esamus „Zimmer“ arba „ Biomet“ gaminius ir paslaugas galite rasti atitinkamose internetinėse svetainėse.

Kur galiu rasti daugiau informacijos apie „Zimmer Biomet“?

Apsilankykite adresu zimmerbiomet.com ir sužinokite daugiau apie mūsų įmonę ir puikias karjeros galimybes.

Kur galima rasti daugiau informacijos apie chirurginių įgūdžių lavinimą ir kursus?

Apsilankykite mūsų atitinkamose ankstesnėse svetainėse, kur rasite daugiau informacijos apie „Zimmer Institute“ arba „Biomet Skills Academy“ siūlomus mokymo kursus internetu ar pačiame institute (dabar bendrai vadinama „Zimmer Biomet Institute“). Mokymosi galimybės skiriasi priklausomai nuo šalies.

Kaip įmonių susijungimas paveiks mano santykius su pardavimo atstovu?

Galėsite ir toliau dirbti su tais pačiais „Zimmer“ ir „Biomet“ atstovais.

Toliau integruodami dvi įmones, nuolat informuosime apie bet kokius įvykusius pakeitimus.

Mūsų tikslas – pateisinti jūsų lūkesčius, toliau teikiant aukšto lygio paslaugas ir užtikrinant gaminių pasiekiamumą.

Kokių prietaisų ir gaminių yra įmonės rinkinyje?

Susivienijusi įmonė „Zimmer Biomet“ siūlo išsamiausią sprendimų rinkinį kaulų ir sąnarių ligų gydymui, pradedant ankstyva intervencija ir baigiant sudėtingomis chirurginėmis procedūromis. Kol vyksta dviejų organizacijų integracija, visą informaciją apie esamus „ Zimmer“ arba „Biomet“ gaminius ir paslaugas galite rasti atitinkamose įmonių svetainėse.

Ar ir toliau bus galima įsigyti abiejų įmonių gaminių?

Sveikatos priežiūros specialistai galės įsigyti šiuo metu naudojamų gaminių.

Toliau integruodami dvi įmones, nuolat informuosime apie bet kokius įvykusius pakeitimus.

Vienas pagrindinių susijungimo tikslų – sukurti didžiausią pasiekiamų gaminių ir paslaugų asortimentą. Ketiname visiškai patenkinti savo klientų lūkesčius, susijusius su pasirinkimu ir verte.

Kur ieškoti naujos įmonės darbo vietų skelbimų?

Darbo vietų skelbimus rasite mūsų naujame integruotame karjeros puslapyje.

Kur ieškoti informacijos apie įmonės teisės aktus?

JAV verslo elgesio kodeksas, kurį galima rasti čia, „Zimmer Biomet“ įpareigoja įgyvendinti aukštus etikos standartus ir kruopščiai laikytis visų galiojančių įstatymų ir taisyklių.

Į ką galiu kreiptis dėl išsamesnės informacijos?

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis internetu arba skambinkite telefonu 800-613-6131.