Šioje svetainėje naudojami slapukai itin pagerina naudojimąsi svetaine.Sužinokite daugiau

Šioje žiniatinklio svetainėje dabar parinktos nuostatos, leidžiančios naudoti tam tikrų tipų slapukus. Šioje žiniatinklio svetainėje nenaudojame tikslinei arba pagal naršymą pritaikomai reklamai skirtų slapukų. Naudojame slapukus, sukurtus užtikrinti patogų naudojimąsi svetainės funkcijomis ir naršymą joje. Jeigu toliau naudojate slapukus, nekeisdami jų nuostatų, reiškia, kad sutinkate tai daryti. Slapukų nuostatas galite pakeisti bet kuriuo metu.

X

Privatumo politika

Dėkojame, kad apsilankėte šioje žiniatinklio svetainėje, kuri priklauso ir yra valdoma „Zimmer, Inc.“ antrinės įmonės arba filialo (bet kokia tokia antrinė įmonė arba filialas bendrai vadinami „Zimmer Biomet“). „Zimmer Biomet“ yra pasaulinė medicinos įrangą gaminanti įmonė, pirmaujanti naujoviškų ir individualių sąnario pakeitimo technologijų srityje. Mūsų tikslas – atkurti judrumą, sumažinti skausmą ir pagerinti pacientų visame pasaulyje gyvenimo kokybę.

Šios žiniatinklio svetainės privatumo politikoje paaiškinta mūsų informacijos tvarkymo praktika, asmeninės informacijos rinkimo ir naudojimo šioje žiniatinklio svetainėje būdai, kuriuos galite pasirinkti. Jeigu siunčiate mums informaciją, naudodamiesi šia svetaine, sutinkate, kad šią informaciją galime naudoti ir atskleisti pagal šią politiką.

Kaupiama asmeninė informacija

Daugelį šios žiniatinklio svetainės skyrių galite naršyti nepateikę jokios asmeninės informacijos.  Pavyzdžiui, galite peržiūrėti mūsų gaminių pasiūlymus pacientams ar sveikatos priežiūros specialistams, paskaityti apie mūsų įmonę ir jos valdymą.  Tačiau, jeigu pasirenkate registruotis, kad gautumėte vieną iš paslaugų, norite paklausti, naudodami saitą „Susisiekite su mumis“, ar kreipiatės dėl darbo mūsų įmonėje, būtinai turime gauti tam tikros informacijos apie jus. Kaupiama informacija yra susijusi su gaminiu ar prašoma paslauga, pavyzdžiui, tai jūsų vardas ir kontaktinė informacija, gaminio ar prašomos paslaugos pobūdis ir susijusi informacija, kurios reikia tam, kad atsakytume ir įvykdytume jūsų užklausą. Jeigu kreipiatės dėl darbo „Zimmer Biomet“, naudodamiesi mūsų žiniatinklio svetaine, turėsite pateikti informaciją apie pareigoms užimti reikiamą kvalifikaciją, išsilavinimą, reikiamas licencijas ar pažymėjimus, darbo patirtį, rekomendacijas ir kitą norimą pateikti informaciją.  

Kartais „Zimmer Biomet“ gali pakviesti jus dalyvauti apklausoje arba balsuoti, pavyzdžiui, pateikiant atsiliepimą apie mūsų žiniatinklio svetainės turinį, paslaugas arba gaminius. Atsakymai bus anoniminiai, nebent pasirinksite pateikti savo kontaktinius duomenis, kad galėtume jums pateikti papildomos informacijos apie apklausą.

Bet kokia mūsų svetainėse sukaupta informacija priklausys „Zimmer Biomet“.

ES ir JAV bei Šveicarija ir JAV. Duomenų apsaugos sertifikavimas

Duomenų apsaugos sertifikavimo programa yra tarptautinių duomenų privatumo programa, bendrai finansuojama JAV komercijos departamento ir Europos Komisijos.  Šios „Zimmer Biomet“ įmonės savanoriškai įsipareigojo taikyti JAV ir ES bei JAV ir Šveicarijos duomenų privatumo ir apsaugos sistemas pagal tą programą: „Zimmer Holdings, Inc.“, „Zimmer, Inc.“, „Zimmer US, Inc.“, „Zimmer Dental, Inc.“, „Zimmer Spine, Inc.“, „Zimmer Surgical, Inc.“, „Accelero Health Partners, LLC“ ir „Zimmer Orthobiologics, Inc.“.

Pagal šiuos sertifikatus „Zimmer Biomet“ įmonės yra įsipareigojusios laikytis duomenų pranešimo, pasirinkimo, perdavimo, saugumo, vientisumo, prieigos ir vykdymo apsaugos principų. Daugiau apie tuos principus ir „Zimmer Biomet“ netiesioginius įsipareigojimus pagal duomenų apsaugos sertifikavimo programą galite sužinoti apsilankę JAV komercijos departamento duomenų apsaugos svetainėje adresu www.export.gov/safeharbor/. Be to, toje svetainėje galite peržiūrėti informaciją apie „Zimmer Biomet“ duomenų apsaugos sertifikavimą. Jeigu turite klausimų apie „Zimmer Biomet“ duomenų apsaugos privatumo praktiką arba manote, kad informacija buvo netinkamai tvarkoma, galite naudoti šioje žiniatinklio svetainėje esantį saitą Susisiekite su mumis.

Slapukai ir kiti anoniminiai žiniatinklio stebėjimo metodai

Kaip ir daugelis žiniatinklio svetainių, savo žiniatinklio svetainėje naudojame slapukus, kad patogiau naršytumėte, kai ateityje lankysitės mūsų svetainėje, ir kad padėtumėte mums vertinti ir tobulinti mūsų svetainės turinį arba funkcijas. Slapukas yra žiniatinklio svetainės siunčiamas mažas tekstinis failas, kurį priima žiniatinklio naršyklė, o tada perkelia į jūsų standųjį diską. Naudodami slapukų sukauptą informaciją sužinome, kad jau lankėtės mūsų svetainėje, tad kiekvienąkart lankantis nebereikės iš naujo įvesti informacijos, kai norėsite naudoti kai kuriuos mūsų gaminius ar paslaugas. Šioje ar kitose žiniatinklio svetainėse, kuriose galite apsilankyti, visada galite nustatyti, kad slapukai būtų atmetami. Tai suteikia daugiau galimybių valdyti, kurie slapukai turi būti priimami jūsų kompiuteryje. Tačiau gali būti, kad kai kurios šios žiniatinklio svetainės dalys neveiks tinkamai arba veiks lėčiau, jei pasirinkote atmesti slapukus. Naudodamiesi mūsų žiniatinklio svetainėmis neišjungę slapukų, sutinkate, kad jie bus naudojami nurodytais tikslais.

Sukauptos informacijos naudojimas ir bendrinimas

„Zimmer Biomet“ gali bendrinti jūsų informaciją su filialais, antrinėmis ir susijusiomis įmonėmis, taip pat gali pateikti trečiosioms šalims, padedančioms mums tiekti gaminius arba teikti paslaugas, kurių paprašėte, ar pagerinti mūsų rinkodarą ar administravimą. Tai apima įmones, analizuojančias, kaip naudojama mūsų žiniatinklio svetainė, kad galėtume įvertinti, kaip naudojamos mūsų žiniatinklio svetainės, ir toliau tobulinti jų turinį.

Atsižvelgdami į tai, kad jūsų duomenys bus perkelti iš šalies, kurioje gyvenate, pavyzdžiui, „Zimmer Biomet“ įmonėms kitose šalyse, atminkite, kad jūsų duomenų naudojimo ir apsaugos standartai gali būti skirtingi. („Biomet Zimmer“ įmonių sąrašas yra šioje žiniatinklio svetainėje, jis bus atnaujintas, jei plėsimės kitose vietose.) Užtikriname, kad „Zimmer Biomet“ yra paruošusi apsaugos priemones, norėdama užtikrinti, jog jūsų duomenys bus tinkamai apsaugoti, neatsižvelgiant į šalį. Šios priemonės apima rašytinį kiekvienos trečiosios šalies, galinčios pasiekti jūsų duomenis, patvirtinimą, kad ji taikys standartus, užtikrinančius atitinkamą jūsų duomenų apsaugos lygį, kurį pasirinko „Zimmer Biomet“.

„Zimmer Biomet“ nebendrina ir neparduoda jokios žiniatinklio svetainėje pateiktos asmeninės informacijos, kad bet kokia trečioji šalis galėtų atskirai ją naudoti.

Kartkartėmis pateikiame bendrą statistiką apie mūsų klientus, pardavimą, duomenų srauto šablonus prisijungus ir susijusią informaciją patikimoms trečiosioms šalims, padedančioms tobulinti mūsų verslą ir paslaugas, bet į šiuos statistinius duomenis nėra įtraukta jokia asmens identifikavimo informacija.

Jeigu parduodame, priskiriame ar perduodame visą arba dalį „Zimmer Biomet“ verslo, pirkėjui galime perduoti jūsų asmeninę informaciją. Tačiau pirkėjas, priėmėjas arba teisių perėmėjas turės apsaugoti asmeninę informaciją, laikydamasis šios privatumo politikos reikalavimų.

Jūsų informacijos apsauga

Laikydamasi galiojančių įstatymų ir reikalavimų, „Zimmer Biomet“ turi taikyti atitinkamas fizines, elektronines ir administracines apsaugos priemones, kad apsaugotų asmeninę informaciją nuo praradimo, netinkamo naudojimo, pakeitimo, vagystės, neteisėtos prieigos arba neteisėto atskleidimo. Nuolat vertiname šias apsaugos priemones, kad iki minimumo sumažintumėme riziką, kurią kelia nauji saugos pavojai. Tačiau, kaip ir visose svetainėse, deja, negalime garantuoti duomenų, sukauptų, naudojant mūsų viešas žiniatinklio svetaines, 100 proc. saugumo.

Mūsų žiniatinklio svetainėje pateikdami bet kokią konfidencialią asmeninę informaciją, pavyzdžiui, kredito kortelės informaciją (atsiskaitymo tikslais), įsitikinkite, kad naudojamame kompiuteryje yra naujausia antivirusinė programinė įranga – taip sumažinsite prieigos prie informacijos pavojų, kol ji pasieks mus. Atlikdami bet kokius su šia svetaine susijusius mokėjimus kredito kortelėmis, būsite nukreipti į kitą svetainę, kuri, kaip patvirtinta, laikosi specialių saugumo reikalavimų ir gali rinkti bei apdoroti kredito kortelių duomenis, kaip nurodo mokėjimo kortelių pramonės subjektai (svarbiausios kredito kortelių įmonės).

Mūsų įsipareigojimas dėl vaikų privatumo

Šia svetaine negali naudotis jaunesni nei 13 metų amžiaus vaikai. Bet kokia netyčia iš vaikų paimta asmeninė informacija bus iš karto ištrinta. Tai neturi įtakos jokiai medicininei informacijai apie vaikus, kuri gali būti pateikta tik sveikatos priežiūros specialistų ir yra susijusi su gaminiu ar paslaugos informacijos užklausomis. 13–18 metų amžiaus naudotojai turi pateikti teisėtų globėjų asmeninę informaciją, pavyzdžiui, tėvų. Su jais bus susisiekta prašant patvirtinti, kad žiniatinklio svetaine nepilnametis naudojasi gavęs atitinkamą suaugusiojo sutikimą.

Savos informacijos atnaujinimas, keitimas arba taisymas

„Zimmer Biomet“ imasi pagrįstų veiksmų norėdama įsitikinti, kad asmeniniai duomenys yra tikslūs ir nepasenę bei galimi naudoti tais tikslais, kuriais buvo surinkti. Raginame susisiekti su mumis, jei norite atnaujinti arba pataisyti savo informaciją, jeigu ji pasikeitė arba manote, kad bet kokia surinkta informacija apie jus yra netiksli. Laikydamasi teisinių reikalavimų ir apribojimų, įmonė „Zimmer Biomet“ taip pat leidžia gauti laikomą mūsų turimos jūsų asmeninės informacijos kopiją. Norėdami tai padaryti, parašykite mums naudodamiesi kontakto forma. Atkreipkite dėmesį, kad užklausai patenkinti paprastai reikia papildomos informacijos.

Teisė atsisakyti

Jeigu nebenorite dalyvauti, turite teisę atsisakyti bet kokios mūsų siūlomos paslaugos. Norėdami tai padaryti, šioje svetainėje pasinaudokite saitu Susisiekite su mumis, kad gautumėte papildomos informacijos. Atkreipkite dėmesį, kad jei buvo pateikta užklausa dėl gaminių ar paslaugų, prieš nusprendžiant atšaukti sutikimą, galime šiek tiek užtrukti, kol atnaujinsime jūsų parinktis ir įsitikinsime, kad galime patenkinti jūsų užklausą.

Saitai į kitas žiniatinklio svetaines

Mūsų žiniatinklio svetainėje gali būti saitų į kitas žiniatinklio svetaines, kurios nepriklauso „Zimmer Biomet“ ir nėra jos valdomos. Turite atidžiai peržiūrėti kitų žiniatinklio svetainių privatumo politiką ir praktiką, nes negalime kontroliuoti ir neatsakome už trečiosios šalies mums nepriklausančių žiniatinklio svetainių privatumo politiką arba praktiką.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Toliau teikiant papildomas paslaugas, plėtojantis įstatymams ir teisės aktams, šią politiką gali prireikti pataisyti arba atnaujinti. Raginame kartkartėmis peržiūrėti šią politiką, kai grįžtate į mūsų svetainę, kad būtumėte susipažinę su visais pakeitimais. Atminkite, kad asmeninę informaciją naudojame pagal privatumo politiką, kuri galiojo tuo metu, kai buvo renkama informacija.

Susisiekite su mumis

Jeigu turite kokių nors klausimų, susisiekite su mumis arba rašykite mums adresu P. O. Box 708 1800 West Center Street, Warsaw, IN 46581-0708.